Політика конфіденційності


         Даний документ описує політику конфіденційності сайту http://agrodostava.pp.ua/.
     Ми гарантуємо, що покупки на сайті http://agrodostava.pp.ua/ настільки ж безпечні, як покупки в оффлайн-магазині. AGRODOSTAVA приділяє велику увагу захисту конфіденційності особистих даних користувачів. Ваші особисті дані будуть використовуватися тільки для обробки і виставлення рахунку за Ваше замовлення. Якщо Ви хочете бути в курсі останніх новин, акцій та конкурсів AGRODOSTAVA, Ви можете підписатися на нашу розсилку.

      Ми ставимо відвідувачів нашого сайту до відома, якщо нам потрібно отримати інформацію, яка дозволяє встановити їх особу або контактні дані. Зазвичай ці дані запитуються при купівлі товару на сайті AGRODOSTAVA, щоб ми могли обробити і доставити Ваше замовлення, або для підписки на нашу електронну розсилку, щоб Вас першими сповіщати про старт нових акцій і інших важливих подій компанії.

         Особисті відомості користувачів, отримані AGRODOSTAVA будь-яким чином, не будуть без їх згоди передаватися третім особам. Наша компанія зобов'язується дотримуватися українського законодавства у сфері захисту персональних даних і гарантує, що особиста інформація, яку Ви надаєте нам, завжди буде оброблятися справедливо і законно. Якщо у Вас виникли будь-які питання, напишіть нам за адресою http://agrodostava.pp.ua.